Teslimat ve İade

Teslimat Politikası: 211 Medya'nın hizmetlerini satın aldıktan hemen sonra, müşterilerimizin erişim bilgileri ve gerekli yönlendirmeleri içeren bir e-posta alacaklarından emin olabilirler. E-posta içeriğindeki talimatları takip ederek hizmetlerimize anında erişebilirsiniz. Dijital ürünlerimizin teslimatı çevrimiçi olarak gerçekleştiği için herhangi bir fiziksel teslimat yapılmamaktadır.

İade Politikası: Dijital hizmetlerimiz için iade işlemleri kabul edilmemektedir. Hizmetleri satın aldıktan sonra erişim sağlanmış olması sebebiyle, geri ödeme talepleri işleme alınmamaktadır. Hizmetlerimizin detayları ve sunulan içerikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen satın alma öncesinde sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Size doğru hizmeti sunabilmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti: 211 Medya olarak müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz, endişeniz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda size destek sağlamaktan mutluluk duyarız. Uzman ekip üyelerimiz, herhangi bir konuda size yardımcı olmak için hazırdır. İletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.